...

Starpsienu siltināšana ar polimēra putām

Polimēra putu izmantošana starpsienu siltināšanā ir plaši izmantota metode visā pasaulē, īpaši Rietumeiropā. Tās galvenā priekšrocība ir iespēja ātri un kvalitatīvi veikt starpsienu siltināšanu un aizpildīt tukšās spraugas ēkas sienā, ko nav iespējams paveikt, izmantojot citas siltināšanas metodes.

Polimēra putas neuzsūc mitrumu, taču nodrošina ūdens tvaika caurlaidību, tādējādi pasargājot ēkas konstrukciju no pelējuma un sienās esošos metāla savienojumus – no korozijas. Šāda siltumizolācija ievērojami paaugstina būves energoefektivitāti, jo novērš aukstā gaisa iekļūšanu telpās. Mūsu aprēķini liecina, ka, starpsienu siltināšanā izmantojot polimēra putas, apkures izmaksas iespējams samazināt pat par 30-50%.

Kā notiek siltināšana ar polimēra putām?

Siltināšanas process ir pavisam vienkāršs. Sākotnēji ar speciālu iekārtu tiek izveidots šķīdums, ko vēlāk pārvērš putās un ar speciālu iekārtu iepilda sienas tukšajās spraugās, kur putas sacietē, izveidojot stingru konsistenci.

Polimēra putu priekšrocības:

 1. Putu slāni neietekmē apkārtējās vides, piemēram, mitruma un aukstā gaisa iedarbība.
 2. Tās ir ugunsdrošas, tāpēc, izmantojot polimēra putas, siltumizolācijā, uzlabosi arī ēkas drošību.
 3. Videi draudzīgs un cilvēka veselībai nekaitīgs materiāls, jo polimēra putu sastāvā netiek izmantotas organismam kaitīgās ķīmiskās vielas.

Sazinies ar mums!

  info@putumeistars.lv

  +371 25755473 (24/7)

  Sazinies ar mums!

  info@putumeistars.lv

  +371 25755473 (24/7)

   © 2024 PUTUMEISTARS