Siltināšana ar poliuretāna putām

Angāru un noliktavu siltināšana

Poliurētāna putas ir siltināšanas risinājums, kas piemērots ikvienai nozarei un ēku tipam – kā lauksaimniecībai un noliktavām, tā ražošanas ēkām un angāriem.

Angāru un noliktavu siltināšanā izmantojam atvērto poru un slēgto poru poliuretāna putas, kas tiek uzklātas kā viens monolīts siltinājuma slānis. Tam nav savienojuma vietu un šķirbu, tāpēc poliuretāna putu slānis spēj nodrošināt hermētisko funkciju un novērst kondensāta veidošanos telpā.

Putumeistars komanda septiņu darbības gadu laikā ir nosiltinājusi vairāk nekā 150 angāru visā Latvijā. Ja arī tu plāno sava angāra vai noliktavas siltināšanā izmantot poliuretāna putas, bet pirms tam vēlies apskatīt kādu gatavo risinājumu vai iegūt atsauksmes par to, droši sazinies ar mums – mēs savedīsim tevi kopā ar kādu no mūsu klientiem, kurš pastāstīs par savu pieredzi.

Cenas par angāra siltināšanu ar atvērto poru poliuretāna putām, sākot no 6,00 euro par m2 bez PVN

Bēniņu un mansardu siltināšana

Ēkas bēniņi vai mansards var tikt izmantots dažādām vajadzībām – gan mantu uzglabāšanai, gan pastāvīgai dzīvošanai. Jebkurā gadījumā ir būtiski panākt, ka šajās telpās neiekļūst mitrums vai tām nav pārāk augsta gaisa caurlaidība, kas var veicināt telpas ātrāku nolietošanos un ēkas energoefektivitātes pasliktināšanos. Izvēloties veikt bēniņu un mansarda siltināšanu ar poliuretāna putām, tu parūpēsies, ka tās hermetizēs telpas, novēršot apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi uz konstrukcijām.

Siltināšanā parasti izmanto atvērto poru poliuretāna putas. Tās ir elpojošas un tvaiku caurlaidīgas, tāpēc nodrošinās bēniņu un mansarda koka konstrukcijām ideālus apstākļus. Turklāt, poliuretāna putas laika gaitā nesarūk un nenosēžas, tāpēc tās lieliski pildīs savu funkciju arī pēc vairākiem gadiem.

Putumeistars nepārstāv vienu konkrētu poliuretāna putu ražotāju, tāpēc, aprunājoties ar klientu, varam ieteikt viņa vēlmēm, kvalitātes un cenu prasībām piemērotāko risinājumu un to arī realizēt. Mūsu komanda ir profesionāļi ar ilggadēju darba pieredzi bēniņu un mansardu siltināšanā. Septiņu gadu laikā esam nosiltinājuši vairāk nekā 500 ēku, tāpēc katram mūsu paveiktajam darbam varam garantēt pozitīvu gaisa caurlaidības (BlowerDoor) testa rezultātu.

Ja vēlies veikt bēniņu un mansarda siltināšanu ar poliuretāna putām, labprāt tevi iepazīstināsim ar kādu no mūsu klientiem, kurš jau ir izmantojis mūsu risinājumus, lai tu varētu uzzināt vairāk gan par siltināšanas procesu, gan sadarbību ar Putumeistars.

Ēku pamatu un pagrabu siltināšana

Poliuretāna putas var izmantot ne vien iekšdarbiem un ārdarbiem, bet arī ēkas pamatu un pagrabu siltināšanai. Visbiežāk siltināšanā izmanto slēgto poru poliuretāna putas, jo tās lieliski pilda gan siltumizolācijas, gan hidroizolācijas funkciju, tādējādi ievērojami uzlabojot ēkas energoefektivitāti ilgtermiņā.

Slēgto poru putas visbiežāk izmanto nelīdzenu ēku pamatu siltināšanā. Tās veido vienu monolītu siltinājuma slāni bez savienojuma vietām un šķirbām,. Pagrabu un ēkas pamatu siltināšanai parasti tiek izmantotas 50 mm biezas putas, kuru izmaksas ir 14 EUR/m2 (bez PVN).

Fasādes siltināšana

Fasādes siltināšanā galvenie nosacījumi ir panākt, ka tā veicina ēkas energoefektivitāti un kalpo pēc iespējas ilgāk. Izmantojot poliuretāna putas, iespējams nodrošināt gan vienu, gan otru. Visbiežāk siltināšana ar putām tiek pielietota koka karkasa ēku sienās vai ventilējamās fasādēs.

Poliuretāna putu galvenās priekšrocībās ir:

  • Tās hermetizē fasādes sienas un veido vienu monolītu siltinājuma slāni bez savienojuma vietām un šķirbām;
  • Poliuretāna putas ir cilvēka veselībai draudzīgs materiāls – tas nav alerģisks un neizdala kaitīgas vielas;
  • Fasāžu siltināšanā izmantotās atvērto poru putas ir elpojošs un tvaiku caurlaidīgs materiāls, kas nodrošina koka konstrukciju saglabāšanai piemērotu vidi;
  • Putas ar laiku nesarūk, nedeformējas un nenosēžas, tādējādi to kalpošanas laiks ir mērāms vairākos gados.

Līdzšinējā uzņēmuma darbības laikā, Putumeistars ir veicis vairāk nekā 100 fasāžu siltināšanu, tāpēc saviem klientiem spējam piedāvāt augstāko kvalitāti un garantētu pozitīvu vakuuma jeb BlowerDoor testu, kas nosaka ēkas gaisa caurlaidību.

Ja vēlies uzzināt mūsu klientu domas par sadarbību ar Putumeistars, jautā mums un iepazīstināsim tevi ar kādas mūsu siltinātās ēkas īpašnieku!

Daudzdzīvokļu bēniņu siltināšana

Koplietošanas bēniņu telpas ir pakļautas intensīvai apkārtējās vides iedarbībai, tāpēc to siltināšanā jāizmanto īpaši izturīgi materiāli. Slēgto poru poliuretāna putas sniedz plašu risinājumu klāstu tieši daudzdzīvovokļu ēku bēniņu siltināšanai.

Pirmkārt, tev nebūs jāiegulda papildu līdzekļi, veidojot laipas vai papildu segumu, pa kuru bēniņos pārvietoties – tā kā slēgto poru poliuretāns ir ļoti ciets siltumizolācijas materiāls, pa to var droši pārvietoties. Otrkārt, poliuretāns nodrošina arī labu hidroizolāciju un, ieklājot putas bēniņu telpas grīdā, tu samazināsi risku, ka spēcīgas jumta tecēšanas gadījumā tiek appludināti zem bēniņiem esošie dzīvokļi. Visbeidzot, poliuretāna putas ir antialerģisks materiāls, kas ļauj to bez bažām izmantot siltināšanā, jo vienmēr būsi drošs, ka tas nekādā veidā neietekmēs ne ēkas iemītnieku, ne apkalpojošā personāla veselību.

Daudzdzīvokļu ēku siltināšanai ir pieejams Eiropas Savienības fondu līdzfinansējums un, konsultējoties ar mums, Putumeistars komanda var tev palīdzēt noformēt līdzfinansējuma pieteikumu un saņemt atbalstu pat 50% apmērā no kopējām ēkas siltināšanas izmaksām.