...

Poliuretāna pārklājumi

Aizsardzība pret rūsu, koroziju un citiem ārējiem bojājumiem paildzina ikviena objekta un būves ekspluatācijas laiku. Īpaši izplatīti ir dažādi poliuretāna aizsargpārklājumi transportlīdzekļiem un industriālajiem objektiem, kuri ir pakļauti intensīvai ārējai iedarbībai un slodzei, tāpēc tiem nepieciešams pārklājums, kas vienlaikus nodrošina mehānisko aizsardzību un elastību.

Aizsargpārklājumi mašīnbūvei

Poliuretāna aizsargpārklājumi var būtiski paildzināt transportlīdzekļu un to kravas telpu kalpošanas laiku, jo pasargā to no korozijas, mehāniskiem bojājumiem, ķīmisko vielu nelabvēlīgās ietekmes uz virsmām, kā arī nodrošinās vienkāršu virsmas kopšanu.

Transportlīdzekļi tiek apstrādāti ar augstas kvalitātes izturīgiem izsmidzināmajiem poliuretāna aizsargpārklājumiem no vadošajiem ražotājiem pasaulē. Pēc uzklāšanas tie veido biezu, monolītu, hermētisku un nodilumizturīgu aizsargpārklājumu, kam ir izcila saķere ar virsmu un kas ne vien lieliski izskatās, bet arī pilda savu funciju neatkarīgi no tā, kādam mērķim un cik intensīvi tu izmanto savu transportlīdzekli.

Industriālie aizsargpārklājumi

Lai gan poliuretāna aizsargpārklājumus visbiežāk izmanto tieši mašīnbūvē, to pielietojums ir daudz plašāks. Tiltu konstrukcijas, laivas, lauksaimniecības un speciālā tehnika, piekabes, metāla konstrukcijas un citi industriālie objekti – to visu iespējams apstrādāt ar izsmidzināmajiem un lejamajiem poliuretāna aizsargpārklājumiem.

Aizsargpārklājumus var uzklāt uz jebkuras virsmas – metāla, betona, plastmasas, koka un citiem. Tie veido lielisku saķeri un nodrošina ilgstošu aizsardzību pret rūsu, ķīmisko elementu iedarbību, triecieniem un skrāpējumiem. Turklāt, poliuretāna aizsarpārklājumi nekaitē apkārtējai videi un cilvēku veselībai, jo tie nesatur organiskos šķīdinātājus.

Galvenās industriālo poliuretāna aizsargpārklājumu priekšrocības:

 • Tie saglabā savas īpašības un struktūru temperatūras izmaiņu ietekmē;
 • Tie ir neuzņēmīgi pret netīrumiem, tāpēc aizsargpārklājumus ir viegli tīrīt;
 • Tos var ātri uzklāt un sākt izmantot jau neilgu laiku pēc uzklāšanas.

Sazinies ar mums!

  info@putumeistars.lv

  +371 25755473 (24/7)

  Sazinies ar mums!

  info@putumeistars.lv

  +371 25755473 (24/7)

   © 2024 PUTUMEISTARS